BATIS, Beyond Education

گروه آموزشی باتیس، در راستای آماده سازی محتوای آموزشی تخصصی کودکان ایرانی تاسیس و راه اندازی شده است. این گروه آموزشی، با بهره مندی از هیئت علمی متخصص حوزه های آموزش به کودکان و هم چنین استفاده از دانش و تجربه کارشناسان بومی و بین المللی توانسته است تا به امروز محصولات و مواد آموزشی گوناگونی را تولید و روانه بازار نماید. محصولات گروه آموزشی باتیس در مراکز آموزشی، مهدهای کودک و هم چنین منازل با استقبال بسیار خوبی همراه بوده اند. هم چنین، بسته های باتیس، مجوزهای علمی لازم را از موسسه آکسفورد سرت انگلستان و هم چنین گواهینامه ایزو 10015 (مدیریت کیفیت آموزشی) را دریافت نموده است. 

Project-based Education

project-based teaching، یکی از جدیدترین شیوه های یاددهی و یادگیری در دنیای امروز است. در این شیوه، در هر جلسه، پروژه ای مرتبط با محتوای آموزش داده شده برای زبان آموزان تعریف می گردد و از آنان خواسته می شود تا در سرکلاس (به صورت گروهی) یا برای جلسه بعد آن پروژه را ساخته و به کلاس ارائه نمایند. در این شیوه، زبان آموزان با ساخت و تجربه عملی محتوای آموزش دیده، آن محتوا را به صورت عملی و ملموس می آموزند و یادگیری به عمیق ترین روش اتفاق می افتد. هم چنین، شیرین و لذت بخش بودن فرآیند آموزش و هم چنین تعاملی بودن آن، منجر به ایجاد انگیزه در زبان آموزان می گردد. کتاب های باتیس، اولین سیستم آموزشی مبتنی بر این نوع آموزش در ایران است.

Positive Memory Load in Education

آموزش خاطره ساز، سبک نوین آموزش در دنیاست که بر اساس آن، مدرسان می بایست، در هر جلسه کلاس، یک خاطره ی شیرین و لذت بخش در ذهن دانش آموزان ایجاد نمایند و با این کار انگیزه ای چندین برابر برای حضور مجدد آنان ایجاد نمایند. در این شیوه، یادگیری عمیق تر و موثر تر خواهد بود. مدرسان حرفه ای سیستم آموزشی تخصصی کودک باتیس، بر همین اساس و با توجه به الگوهای یادگیری و فرهنگی کودکان ایرانی، جلسات آموزشی را به یکی از شیرین ترین و فراموش نشدنی ترین خاطرات زبان آموزان، تبدیل می کنند. به طوریکه، هر زبان آموز، با آمادگی قلبی کامل و رضایت صد در صدی در جلسات بعدی شرکت می نماید.